Často kladené otázky
Registrácia / Prihlásenie / Účet
Ako si môžem zaregistrovať účet?
Skôr ako začnete tipovať výsledky zápasov, musíte mať vytvorený účet! Ak ste sa ešte nezaregistrovali, KLIKNITE SEM [odkaz na hlavnú registračnú stránku] a vyplňte registračný formulár. Môžete sa zaregistrovať a prihlásiť aj prostredníctvom svojho účtu na Facebooku, Google+ a Twitteri.

Zabudol ssom svoje heslo
Vaším používateľským menom by mala byť e-mailova adresa, ktorú ste využili pri registrácii. Ak ste zabudli svoje používateľské meno, kliknite vyššie na kartu ,,Pomoc’’, vyberte položku ,,Kontaktujte nás’’ a zadajte svoje celé meno a profilove meno. Ak ste zabudli svoje heslo, kliknite na odkaz ,,Zabudnuté heslo’’ v hornej časti stránky a do poľa zadajte svoj e-mail. Keďže odkaz na aktiváciu môže byť odoslaný a uložený aj do spamu vo vašej emailovej schránke, nezabudnite si skontrolovať aj túto zložku.

Môžem zmeniť údaje o svojom účte?
Samozrejme, že môžete! Najprv sa musíte prihlásiť do svojho profilu a potom kliknúť na tlačidlo ,,Moje údaje’’. Ak zmeníte e-mailovú adresu, dostanete e-mail na potvrdenie zmeny. Nezabudnite skontrolovať aj spam, pretože odkaz môže byť tam.

Existuje nejaký konečný termín na registráciu môjho účtu?
Nie, neexistuje! Svoj účet si môžete zaregistrovať kedykoľvek počas turnaja!

Môžem mať viac ako jeden účet?
Nie, nesmiete mať na hranie hry viac ako 1 účet! Každý, kto sa zapojil do hry prostredníctvom viacerých profilov bude diskvalifikovaný a nebude mať nárok na výhru.

Už nechcem hrať, môžem odstrániť svoj účet?
Bohužiaľ, nemôžete. Po zaregistrovaní účtu budú vaše údaje zapísané v hre až do konca turnaja. Ak nechcete dostávať ďalšie informácie z hry, môžete požiadať o zrušenie odberu.

Tipovanie výsledkov zápasov
Aký je konečný termín pre tipovanie výsledov zápasov?
Posledný termín na podávanie tipov na výsledky zápasov musí byť o 12.00 hod SELČ. (poludnie) daného dňa. Ak sa Vám nepodarí tipnút si výsledok zápasov pre daný deň, NEMUSÍTE SA BÁŤ! Stále môžete tipovať výsledky zápasov, ktoré sa budú konať počas zostávajúcich dni turnaja! Na to, aby ste získali body za správne tipnuté výsledky zápasov, skontrolujte, či ste svoje tipy uložili do 12.00 SELČ (poludnie) daného dňa. Uistite sa, že ste svoje tipy na výsledky uložili pred odhlásením sa!

Je do hry zahrnuté predĺženie zápasu alebo pokutové kopy?
NIE! Výsledková línia sa určí na základe konečného výsledku pri konečnom hvizde odohraných 90 minút a nastavenom čase za ošetrovanie vo futbale. Ale predĺženie zápasu alebo pokutové kopy sa nebudú brať do úvahy.

Čo sa stane, ak sa zápas zruší?
V prípade zrušenia zápasu bude výberový proces hry zrušený.

Ako získam body?
Tipnite si konečný výsledok každého zápasu a potom si priradíte body nižšie:
Výsledok – 3 points
Správny konečný výsledok – 1 point
Nesprávne tipy – 0 point“

Miniligy
Ako vytvorím miniligu na hranie s priateľmi a rodinou?
Najprv musíte mať zaregistrovaný účet v hre a byť prihlásený. Po kliknutí na kartu ,,Miniligy’’, môžete vytvoriť vlastnú ligu alebo sa ,,pripojiť sa’’ k lige, ktorú už možno vytvoril váš priateľ.

Môžem odstrániť miniligu, ktorú som vytvoril/a, alebo odstrániť svoj profil z miniligy, ku ktorej som sa pripojil/a?
Nie je možné vymazať miniligy, ktoré už boli vytvorené, alebo odstrániť profil z mini ligy, ku ktorej ste sa pripojili.

Aké sú miniligové body?
Miniligové body sa považujú za celkové priemerné body každého hráča vašej miniligy. Vypočítavajú sa tak, že sa zo všetkých profilov v minilige pridávajú body a prideľujú podľa počtu členov v danej minilige.

Existuje nejaký konečný termín pre vytvorenie miniligy?
Na to, aby mala miniliga nárok na cenu pre miniligy, musí mať najmenej 5 členov (účastníkov) zaregistrovaných do 30. 06. 2018 12:00 stredoeurópskeho letného času (CEST). Napriek tomu, že je možné zakladať miniligy so 4 alebo menej účastníkmi, nebudú mať tieto miniligy nárok na výhru. V každej minilige musí byť zvolený jeden správca, ktorý schváli členov miniligy.

Prihlásila som sa do svojho profilu miniligy, ale nemôžem ho vidieť!
Stránka sa pravidelne aktualizuje, takže sa váš profil nemusí zobraziť priamo v minilige. Po aktualizácii stránky sa váš profil zobrazí vo vašom zozname minilíg.