Tipovačka je založená na všetkých zápasoch, ktoré sa odohrajú počas majstrovstiev sveta vo futbale v roku 2018. Majstrovstvá prebiehajú od 14. júna do 15. júla a tipovať môžete už teraz!

K dispozícii bude týchto 5 kôl Skylink Tipovačky s touto možnosťou výhry:
1. kolo majstrovstiev (8 vybraných zápasov): €100 000
2. kolo majstrovstiev (8 vybraných zápasov): €100 000
3. kolo majstrovstiev (8 vybraných zápasov): €100 000
osemfinále (všetkých 8 zápasov): €100 000
štvrťfinále, semifinále, zápas o 3. miesto a finále (všetkých 8 zápasov): €100 000
Z dôvodu prehľadnosti sú všetky výhry uvedené v časti Výhry.

Ako hrať

Zaregistrujte si svoj profil

Najprv sa musíte zaregistrovať s jedinečným profilovým menom. Stačí, že budete postupovať podľa pokynov na stránke ,,Zaregistrovať sa do hry’’ alebo sa môžete prihlásiť aj pomocou svojho účtu na Facebooku kliknutím na odkaz v dolnej časti stránky.

Upozornenie: akékoľvek profilové mená, ktoré sa považujú za nevhodné alebo urážlivé, nebudú povolené a tieto profily budú diskvalifikované a stiahnuté z hry.

Tipnite si výsledky zápasov

Tipovanie výsledkov zápasov je jednoduché! Stačí, že určíte správne skóre žlto zvýraznených zápasov počas majstrovstiev a získate body za správne tipy!

Ako získať body

Výsledok Počet bodov
Správny konečný výsledok 3 body (napr. výsledok 3:2 pri tipe 3:2)
Správny výsledok 1 bod (napr. výsledok 3:2 pri tipe 3:2)
Nesprávne tipy 0 bodov (napr. výsledok 3:2 pri tipe 3:2)

Upozornenie: predĺženie zápasu alebo pokutové kopy sa nebudú brať do úvahy.

Neuloženie tipov na výsledky zápasov

Ak neuložíte svoje tipy na výsledok zápasu pred jeho koncom, nemôžete získať za daný zápas body.

Posledný termín na podávanie tipov na výsledky zápasov

Posledný termín na podávanie tipov na výsledky zápasov musí byť o 12.00 hod SELČ. (poludnie) daného dňa.

Ak sa Vám nepodarí tipnúť si výsledok zápasov pre daný deň, NEMUSÍTE SA BÁŤ! Stále môžete tipovať výsledky zápasov, ktoré sa budú konať počas zostávajúcich dni turnaja! Na to, aby ste získali body za správne tipnuté výsledky zápasov, sa stačí uistiť, že ste svoje tipy uložili do 12.00 SELČ (poludnie) daného dňa.“

Po uplynutí posledného termínu na podávanie tipov na výsledky zápasov, nebudete môcť zadať alebo zmeniť svoje tipy pre akýkoľvek začatý zápas.

Miniligy

Každý profil sa automaticky zapíše do celkovej ligy. So svojimi priateľmi a rodinou však môžete vytvoriť mini ligu alebo sa k nej pripojiť.

Ak to chcete urobiť, prihláste sa do svojho profilu a navštívte kartu „Miniliga“. Tam môžete ,,vytvoriť’’ vlastnú ligu alebo sa ,,pripojiť’’ k lige, ktorú už možno vytvoril váš priateľ. Všetky pokyny nájdete v sekcii Často kladené otázky.

Môžete sa pripojiť až k 10 Miniligám, ale „predsedom“ môžete byť iba pre 3 Miniligy. Po vstupe do Miniligy, sa z nej nemôžete presunúť alebo odstrániť, takže si dôkladne vyberajte Miniligy, do ktorých sa pripojíte.